חברה לאבטחת מידע

רשימת חברות לאבטחת מידע

חדירת המרשתת לכל בית ובית עסק בעולם המערבי הופכת את הצורך באבטחת מידע לחיוני. תחום אבטחת המידע כולל הליכים שונים שמטרתם להגן על מערכות מחשוב מפני איומים מגוונים העלולים לגרום נזק למערכת ולהוביל לזליגת מידע חסוי לרבות מידע ביטחוני, מידע אישי ומידע כלכלי – עסקי.

אבטחת מידע – חובה

בפני אנשי מקצוע מתחום אבטחת המידע עומדות שלוש מטרות מרכזיות הכוללות את חיסיון המידע תוך חשיפה שלו לגורמים הרצויים בלבד, הגנה על אמינותו של המידע ועל שלמותו ומתן זמינות המידע בהתאמה להגדרות לקוחותיה של המערכת.

חשוב לזכור, כי מערכות מידע שאינן שמורות והגישה אליהן אינה מוגבלת לגורמים המורשים בלבד, עשויה לגרום לנזק רב ולהוביל לדליפת נתונים לידי ידיים בלתי רצויות, מה שעלול לגרום לחברה לנזק תדמיתי מהותי ולהוביל את לקוחותיה לאובדן האמון בה במידה ופרטיהם האישיים היו שמורים במערכת.

כיצד מתבצעת בפועל אבטחת מידע?

אבטחת מידע מבוצעת באמצעות מגוון יישומים לרבות הגנה מפני גישה פיזית לשרת, ניהול הרשאות, הצפנה ועוד. אבטחת מידע נכונה תתייחס לכלל השכבות הנדרשות בחברה / ארגון לרבות מערכת ההפעלה, השרתים, אתרי האינטרנט ועוד.

בסט 10 – למצוא ספק שירותים מוביל בתחום אבטחת המידע זה קל!

אם נצא מתוך נקודת ההנחה שכיום כל מערכת ברשת ניתנת לפריצה, הרי שאין כל ספק שכל בעל ארגון או חברה שחשוב לו לשמור על המוניטין ועל אימון הלקוחות רואה עצמו מחויב לנקוט בצעדים מעשיים לאבטחת המידע שברשותו. עם זאת, מציאת איש מקצוע מיומן, מנוסה ובעל קבלות בתחום עשויה בהחלט להיות מורכבת ולדרוש זמן ומאמץ מאנשים עסוקים הטרודים בניהול העסק וחסרים את הזמן ואת הפניות הנדרשים לביצוע סקר שוק מקיף ומעמיק.

אנו, בבסט 10, זיהינו את הצורך שלכם ושמנו לעצמנו למטרה לאגד את מיטב נותני השירותים בתחום אבטחת המידע תחת קורת גג מקצועית אחת. אנו גאים להגיש לכם את רשימת נותני השירותים המובילים בתחום אבטחת המידע אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את השירות המקצועי, המהיר והאפקטיבי ביותר שיספק לכם הגנה אופטימלית ושקט נפשי לכל אורך הדרך.

Leave your comment
Comment
Name
Email