חברה לעריכת סרטונים

רשימת חברות לעריכת סרטונים

בעולם בו קליפים ססגוניים נחשבים לחלק בלתי נפרד מעולם הפרסום ומהעולם העסקי בכלל, תחום עריכת הווידאו זוכה לפופולאריות רבה. כיום, עם הכלים הממוחשבים המתקדמים שלא עמדו לרשות עורכי הווידיאו בעבר, ניתן להפיק בקלות יחסית תוצרים מרהיבים המשלבים אפקטים ויזואליים ואפקטים צליליים החוברים להרמוניה מרשימה אחת.

עריכת וידיאו – בעבר ובהווה

בעבר הלא רחוק, עריכת וידיאו הייתה משימה מסורבלת למדי. המערכות המיושנות בתחום היו מבוססות על מקליט ונגן וידיאו, כאשר חומר הגלם הרלוונטי הושם בנגן והסרט נבנה על גבי קלטת ריקה שהושמה במקליט. את הסרט היה בונה עורך הווידאו בשיטת “cut to cut” – קטע לאחר קטע. מלבד הסרבול הרב שהיה כרוך בשימוש במערכות מסוג זה, איכות הווידאו הסופית הייתה ירודה באופן משמעותי מרמת האיכות המקורית, וזאת, בשל השימוש בהקלטה.

אבל כל זה שייך להיסטוריה. כיום, מערכות עריכת הווידיאו פועלות באופן ממוחשב, תוך העתקת קטעי הצילום אל המחשב ושימוש בקשת נרחבת של תוכנות עריכה מתקדמות כמו Avid Xpress Pro, Adobe Premiere, Media Composer, Final Cut Pro ועוד. תוכנות העריכה החדשניות מאפשרות לעורך הווידיאו לבנות את הסרט באמצעות תזמון קטעי הצילום מעל גבי ציר זמן, תוך מתן אופציה להוספת אפקטים ויזואליים, פסקול מוזיקלי ועוד.

תוכנות עריכה מתקדמות מסוג זה אינן מייצרות קטע וידיאו חדש, אלא מנגנות את הקבצים בהתאם להגדרות העורך וללא שינוי בקבצים המקוריים. באופן זה, ניתן לייצר גרסאות שונות ולעשות שימוש חוזר בקטע וידיאו אחד.

בסט 10 – לעריכת וידיאו ברמה אחרת

נכון להיום, תחום עריכת הווידיאו מבוקש במגוון תחומים, מן התחום האישי – משפחתי ועד לתחום העסקי – מסחרי. אם הנכם זקוקים לעורך וידיאו מקצועי וחשוב לכם לקבל את המענה המתקדם ביותר אשר יספק לכם את התוצר המרשים והאיכותי ביותר, הרשו לנו להציג בפניכם את נבחרת עורכי הווידיאו של בסט 10 עליה נמנים עורכי וידיאו מובילים, מיומנים ובעלי ניסיון רב אשר ישמחו להעניק לכם שירותי עריכה ברמה הגבוהה ביותר ויספקו לכם תוצר המושלם. עשינו במקומכם את עבודת השטח, בדקנו, סקרנו, התרשמנו ובררנו. לכם נשאר רק לבחור!

Leave your comment
Comment
Name
Email